Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
9-17 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

WC čistič .... Septik+

SEPTIK+ byl vyvíjen a pečlivě testován po dobu několika let. Hlavní složkou jsou přírodní látky (bakterie a enzymy), které razantně urychlují rozklad ... celý popis
195 Kč
161 Kč
bez DPH
Číslo produktu:6900
Kompletní specifikace
SEPTIK+ byl vyvíjen a pečlivě testován po dobu několika let. Hlavní složkou jsou přírodní látky (bakterie a enzymy), které razantně urychlují rozklad organických látek ve splaškových vodách a pomocí bakterií je likvidují v konečné fázi na oxid uhličitý a vodu.
- Na rozdíl od mnoha jiných přípravků, které obsahují pouze enzymy nebo jen chemické látky, je Septik + složen ze 7 vybraných kmenů bakterií a dalších podpůrných látek.

Při aplikaci v toaletě (WC) zároveň likviduje i moč v těžko dostupných místech. Přispívá tak k údržbě a hygieně toalet. SEPTIK+ není třeba aktivovat a na rozdíl od sypkých přípravků, tak odpadá pracná procedura, při které může dojít k dekontaminaci. SEPTIK+ je složen ze speciálně vyšlechtěných fakultativně anaerobních bakterií, které po určitou dobu odolávají desinfekcím, silným alkáliím i vysokým teplotám. Je plně zformulován a jeho životnost je delší.
- Septik + urychluje rozklad a úbytek organických usazenin a významně přispívá k odstranění zápachu.
- V odpadním potrubí pomáhá vytvářet ochrannou vrstvu, která ho chrání před ucpáním a zápachem.
- po nátoku do septiku, ČOVky baktérie dočištují odpadní vodu

Otázka: Může se zalévat vodou ze septiku po použití přípravku SEPTIK +?
Odpověď: Ano může, za předpokladu, že voda splňuje stanovené emisní limity. Limity nejsou paušálně stanoveny zákonem, ale určuje je vodoprávní úřad podle specifických podmínek v místě vypouštění. Posuzuje se zejména kvalita vody v toku, do kterého jsou odpadní vody vypouštěny, zda se pod místem vypouštění nenacházejí chráněné oblasti, a u vypouštění do vod podzemních i například to, zda nejsou v blízkosti studny. Emisní limity se mohou pohybovat v rozmezí BSK5 45-50mg/l, NL 45-50mg/l.


Otázka: Zlevní se čerpání a vývoz septiku?
Odpověď: Ano. V podstatě tím, že se tuhá část rozkládá rychleji a zabraňuje tak ucpání septiku, se frekvence vyvážení snižuje nebo za ideálních podmínek zcela odpadá.
Pozn: Pokud by mělo být vyvážení zcela eliminováno nebo preventivně vyvezeno po delší době, byla by ještě potřeba úprava stávajícího septiku.
Pro bližší informace se můžete obrátit na svého distributora.
Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.