Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
9-17 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. JEZÍRKA - původní sortiment
 3. CRYSTAL BIO - Filtrační materiál - Otevřená porézní struktura s gigantickou biologickou plochou.

CRYSTAL BIO - Filtrační materiál - Otevřená porézní struktura s gigantickou biologickou plochou.

Crystal Bio je kvůli otevřené porézní struktuře ideální filtrační médium s obrovskou povrchovou plochou pro biologické rozdělení znečišťujících látek.... celý popis
Varianty:
5 990 Kč
4 950 Kč
bez DPH
Hlídat cenu / dostupnost
 • Kompletní specifikace
 • CRYSTAL BIO - Filtrační materiál - Otevřená porézní struktura s gigantickou biologickou plochou.
  CRYSTAL BIO - Filtrační materiál - Otevřená porézní struktura s gigantickou biologickou plochou.
  5 990 Kč
  4 950 Kč bez DPH
Kompletní specifikace

Crystal Bio je kvůli otevřené porézní struktuře ideální filtrační médium s obrovskou povrchovou plochou pro biologické rozdělení znečišťujících látek.

- Crystal Bio je unikátní, eko-šetrné sklo, vyráběné při teplotě nad 900 °C.
- V médiu jsou aerobní a anaerobní zóny.
- Rychlost rozkladu je až 10 krát vyšší než v běžných filtračních medií.
- Toto filtrační medium má povrchovou plochu až 10 krát větší než u většiny plastových alternativ.
- Extrémně porézní a lehký materiál.

Crystal Bio je jedinečné ekologické filtrační medium, které se produkuje při teplotě 900 stupňů celsia, a tímto postupem se dosáhne výborných vlastností tzv. otevřené struktury. Toto poskytuje až desetkrát vyšší povrch než u alternativních plastových medií. Crystal Bio je velmi lehký materiál. 100 litrů Crystal Bio váží jen 17 kg. Zkušenosti našich klíčových zákazníků s tímto médiem mluví za sebe. Dle našeho názoru neexistuje vhodnější a cenově srovnatelný materiál na stávajícím trhu. Otevřená porézní struktura s gigantickou biologickou plochou. Stabilizuje kolísání pH, podporuje redukci NO2 a NO3. Vhodné do komorových neflotačních filtrů a filtrů skrápěných, dále do filtrů pro profesionální použití a industrii. Základní balení 1 m3 Big Bag. Po domluvě možno dodat také menší množství pro akvaristiku, jako např. 2 litry a více. Standardně máme v nabídce Crystal Bio Balls New Winter - celoroční medium, které je mrazuvzdorné. Jednoduchá aplikace také ve špatně dostupných prostorech vzhledem ke své váze. Pro všechny druhy filtrací, svým původním určením pro profesionální chovy ryb a aquakulturu.

Při aplikaci je nutné dbát na fakt, že médium na počátku aplikace (vzhledem ke své váze 175 kg/m3), plave. Je tedy vždy nutné, medium zatížit proti vyplavání. Nevíte-li si na tomto místě rady, kontaktujte nás. Doporučíme vám ideální aplikaci a způsob zatížení, včetně veškerého příslušenství jako podkladové rošty, odkalovací potrubí a mnohé další.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
© Copyright Ing.Petr Marek
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz