Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
9-17 hod.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. JEZÍRKA - kompletní sortiment
 3. Řasy, úprava vody, čištění, vysavače
 4. Měření vody
 5. Bezdrátový multifunkční digitální teploměr pro jezírka MIAMI TFA

Bezdrátový multifunkční digitální teploměr pro jezírka MIAMI TFA

Bezdrátový teploměr- Pro bazény a jezírka- Dosah 30 m s ukazatelem síly signálu- Nerezová sonda s měřením teploty 10 cm pod hladinou- Možnost signaliz... celý popis
1 490 Kč
1 231 Kč
bez DPH
Číslo produktu:2447
Hlídat cenu / dostupnost
 • Kompletní specifikace
 • Bezdrátový multifunkční digitální teploměr pro jezírka MIAMI TFA
  Bezdrátový multifunkční digitální teploměr pro jezírka MIAMI TFA
  1 490 Kč
  1 231 Kč bez DPH
Kompletní specifikace

Bezdrátový teploměr
- Pro bazény a jezírka
- Dosah 30 m s ukazatelem síly signálu
- Nerezová sonda s měřením teploty 10 cm pod hladinou
- Možnost signalizace dosažení nastavené teploty
- Zobrazení MAX a MIN teploty
- Hodiny s budíkem a datumem
- Možnost přidání celkem 3 různých čidel, která mohou kontrolovat např. teplotu vody, vzduchu v 
místnosti, vinného sklípku
- Snadná instalace - bezdrátový přenos

1) Položíme teploměr i displej na stůl vedle sebe.

2) Stiskneme a držíme tlačítko "TX a "°CI°F na čidle současně po dobu 3 sekund, abychom přístroj oživili. Na  displeji čidla se objeví aktuální teplota.

3) Vložíme baterie.(3 x 1,5V AA)

1) Zprovoznění přístroje:

Po vložení baterií přístroj začne automaticky přenášet frekvencí 433 MHz údaje o teplotě. Při umístění čidla mimo místnost se může stát, že se neobjeví žádné údaje na dispeji. Potom vyndáme a znovu vložíme baterie, případně zkontrolujeme, jestli přenos signálu není rušen nějakým jiným přístrojem.

2) Manuální zprovoznění přístroje:

Zmáčkneme a držíme tlačítko "Channel" na displeji po dobu 3sekund, čímž se zruší automatické nastavení. Potom zmáčkneme tlačítko " TX" na čidle a ozve se krátké pípnutí, které signalizuje, že je přístroj nastaven.

Upozornění

Tlačítka nefungují, pokud probíhá přenos signálu. Při ponechání přístroje v nečinnosti po dobu 5 sekund se tento přepne do automatického režimu. Přidržením tlačítek s šipkami zrychlíte nastavování hodnot.

Nastavení hodnot a kalendáře:

Držte tlačítko "MODE" 3 sekundy. Začne blikat údaj hodiny. Pomocí tlačítek s šipkami nastavíme čas v hodinách, opětovným zmáčknutím "MODE" přejdeme k nastavení času v minutách, sekundách, roku, měsíce, časového pásma a dne v týdnu.

Volba nastavení datumu/měsíce :

Zde zvolíme evropskou verzi ,tzn.date/mouth.

Volba nastavení jazyka-Názvy dnů, měsíců na displeji zvolíme do nám nejbližší řeči...

Nastavení 12ti hodinového nebo 24 hodinového režimu :

Provedeme pomocí tlačítek(12/24).

Datum se zobrazí po zmáčknutí tlačítka "MODE"

Funkce Alarm:

Můžeme zvolit dvě možnosti alarmu pomocí zmáčknutí a držení tlačítka"MODE" po dobu 3 sekund. Digitální údaj hodin začne na displeji blikat a pomocí tlačítek s šipkami nastavíme požadovaný údaj alarmu. Potvrdíme zmáčknutím tlačítka "MODE" a stejným způsobem nastavíme minuty alarmu. K zapnutí nebo vypnutí alarmu použijeme tlačítko "AL ON/OFF " v každém z obou režimů alarmu. Zapnutí a vypnutí alarmu se objeví na displeji ALARM ON/OFF. Alarm vypneme zmáčknutím jakéhokoliv tlačítka.

Teploměr:

Pomocí zmáčknutí tlačítka "ALARM ON/OFF zvolte stupnici(Celsia/Fahrenheit)

Funkce Trend pointer:

Tato funkce zobrazuje zda teplota vzrůstá, klesá nebo je stabilní (charakter)

Funkce maximum-minimum:

Zmáčknutím tlačítka Max-Min se zobrazí maximální dosažená teplota venkovního čidla, opětovným zmáčknutím se zobrazí minimální dosažená teplota. Podržením tlačítka  Max-Min po dobu 3 sekund se hodnoty vymažou.

Teplotní alarm:

Zmáčknutím tlačítka "ALERT" nastavíme alarm do polohy ON nebo OFF, poloha ON se objeví na displeji.

Nastavení:držíme tlačítko "ALERT" 3sekundy, začne blikat nastavení teploty v intervalu. Mačkáním tlačítek s šipkami vybíráme mezi vnitřní a venkovní teplotou a požadovaným spojením pro teplotní alarm. Pomocí tlačítka "ALERT" nastavení potvrdíme. Horní teplotní hranici nastavíme pomocí tlačítka s šipkami, na displeji se objeví malá šipka směřující nahoru. Spodní hranici nastavíme stejně, na displeji se objeví malá šipka směřující dolů. Po překročení nastavené teploty se po dobu 5 sekund ozve zvukový signál a údaj na displeji začne blikat. Alarm se ozývá každou minutu až do dosažení "správné" teploty nebo dokud nezmáčkneme tlačítko "ALERT".

Venkovní teplotní čidlo:

Po zapnutí přístroje se začne okamžitě přenášet venkovní teplota. Zmáčknutím tlačítka"CI°F přepneme režim v °C a F. Zmáčknutím tlačítka TX na čidle můžeme prověřit manuálně přenosovou funkci přístroje nebo případný výpadek signálu. Displej vydá zvukový signál po navázání spojení s čidlem.

Přídavná čidla:

Přístroj umožňuje použití až tří čidel:K přijímání signálů zbylých dvou čidel zvolíme tlačítko "Channel" kanál 2 a 3. Pro bazénové čidlo je nastaven channel 1. Přepnutím tlačítka"Channel" volíme mezi jednotlivými čidly.

Umístění teplotního čidla:

Čidlo plave volně na hladině a měří teplotu vody cca v 10 cm.Čidlo je možné pomocí např.vlasce připevnit.

Umístění displeje:

Při umístění displeje se vyhýbáme místům s elektromagnetickým napětím např. v blízkosti televizoru ,kovových předmětů. Dbejte na to, aby v cestě přenosu signálu od čidla k přístroji s displejem nestály žádné větší kovové nebo elektromagnetické předměty a zařízení, které přirozeně signál pohlcují.

Výměna baterií:

Při slábnutí napětí v bateriích se na displeji objeví symbol slábnoucího napětí.Při výměně baterií v čidle je nutné nerezové šroubky po výměně pečlivě utáhnout ve správné poloze.

Upozornění:

Čtěte pečlivě návod na používání.Pokud přístroj delší dobu nepoužíváme, je dobré jej pomocí tlačítka "TX a " C°F" na čidle vypnout. Při případných potížích a  chybném nastavení můžeme použít tlač. "RESET" a přístroj nastavit znovu. Vyhněte se umístění displeje poblíž kovových a elektromagnetických přístrojů a částí, např. počítačů nebo televizorů. Nevystavujte přístroj extrémním teplotám, nárazům nebo vibracím.

Upozornění k použití přístroje:

Neužívejte přístroj k medicínským účelům. Přístroj je patentován a neodborným zásahem do něj můžete přijít o záruku.

Technické údaje:

Rozsah venkovní teploty  - 0 až + 50°C

Rozsah teploty vody        - 20 až + 50°C

Baterie                          3 x 1,5V AA pro jednotku displeje

2 x 1,5V AA pro čidlo(jsou uvnitř)

Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
© Copyright Ing.Petr Marek
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz